KONST / Litografier / Linoleumsnitt 8089072
nr 808 9072
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Linoleumsnitt , Svenolov Ehrén (1927-2004), husfasader, 1/310, signerad, motivets mått: 50x28 ram saknas
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 februari 2013
kl 18:03:12
14/2 11:21:46
200 kr
17/2 23:09:08
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén